Partneři Netis

Networex

Networex je specializovaný dodavatel optických komponent a zařízení pro výstavbu telekomunikačních a datových sítí v České republice. Jako specializovaná firma nabízíme svým zákazníků také produkty vlastní výroby pod značkou Networex, které se kvalitou rovnají špičkovým komponentům světových výrobců.

Tes Slovakia

Firma TES Slovakia s.r.o., se specializuje v oblasti velkoobchodního prodeje komponent pro kabelovou televízi. V nedávné době také rozšířila svoje aktivity i do výstavby kabelových rozvodů.

JON.CZ

Společnost JON.CZ se intenzivně věnuje výstavbě metropolitní optické sítě Ve středočeském kraji a Praze. Do její nabídky spadá internet (optický, kabelový, bezdrátový), televize (IPTV) a telefon (VoIP).

Vanco.cz

Společnost VanCo.cz, s.r.o. vznikla v roce 1999 jako integrátor, servisní organizace a konzultační partner pro datové komunikace se silným zaměřením na mikrovlnné technologie.

Aircom

Specializovaný velkoobchod zaměřený na telekomunikační technologie s širokým spektrem nabídky aktivních i pasivních prvků pro bezdrátové sítě.

SITEL

Společnost SITEL, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 se záměrem výhradně montážních služeb při výstavbě metalických kabelových a optických sítí. Postupně se zařadila mezi nejvýznamnější dodavatele telekomunikačních technologií v České republice a jejími zákazníky se stali nejvýznačnější provozovatelé telekomunikačních a datových služeb u nás..