8FE+2 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch PE6310H

PE6310H

Popis produktu

Netis 8FE+2 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch PE6310H nabízí skvělou možnost jak rozšířít domací či kancelářskou síť. Splňuje Ethernet standardy IEEE802.3/802.3u/802.3z. Poskytuje 8*10/100Mbps RJ45 portů a 2 Combo 10/100/1000Mbps SFP Sloty. Port 1 až port 4 podporuje PoE funkci a automaticky detekuje a napájí podporovaná zařízení IEEE 802.3at/af jako jsou například PoE APs, IP Telefony,IP camery, atd. Také disponuje těmito funkcemi 802.1p (QoS), DiffServ(QoS), IGMP Snooping, 802.1w (Rapid Spanning Tree), Link Aggregation, 802.1q (VLANs), 802.1x. Skvělá cesta jak vytvořit kvalitní a stabilní síť





PE6310H - 8FE+2 Combo-Port Gigabit Ethernet SNMP PoE Switch


  • 8* 10/100 Mbps Ethernet portů, 2*10/100/1000 Mbps Ethernet porty podporujicí both copper a SFP připojení
  • V souladu s IEEE 802.3at/af standardy
  • Port 1 až port 4 podporuje PoE funkci pro každý port až 30W , celkově 75W pro všechny PoE porty
  • Podporuje PoE IEEE 802.3at/af compliant Powered Device (PD)
  • Intelligent Power Management
  • Varovná dioda MAX zatížení PoE napájení
  • 5.6Gbps přepínací kapacita
  • Broadcast storm control
  • Podporuje VLAN
  • Podporuje Spanning Tree Protocol
  • Podporuje Link Aggregation ( IEEE 802.3ad ) for 8 groups of link aggregators with up to 8 ports per-group
  • Port isolation function to enhance port security
  • Podporuje IGMP snooping v1 and v2 and v3
  • Podporuje Multicast VLAN Registration
  • Podporuje funkce ACL, dynamic ARP inspection a další
  • Podporuje SNMP v1, v2c, and v3 switch management
  • Podporuje WEB/CLI managed modes


Hardware

Rozhraní8 * 10/100Mbps Fast Ethernet portů s PoE funkcí
2 * 10/100/1000Mbps TP a SFP sdílení combo rozhraní, SFP(Mini-GBIC)
podporující 1000 Full mode
LEDPWR, SYS, LINK/ACT,Link,PoE,MAX
Napájení100-240 V AC/50-60Hz
PoE75 Watts (max. with PD connected)
Typ kabelu 10BASE-T:UTP Cat.3 nebo vyšší
100 BASE-TX:UTP Cat.5 nebo vyšší
1000Base-TX: UTP Cat.5 nebo vyšší
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
Rozměry (L x W x H)440x 200x 44 mm

Funkce

StandardIEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x,
IEEE 802.3ad,IEEE802.3z
IEEE802.3at, IEEE802.3af
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w,
IEEE 802.1s
Přepínacé kapacita5,6 Gbps
MAC Address Table8K, auto-learning & auto-aging
Metoda přenosuStore and Forward
Packetová vyrovnavací paměť4.1 Mbits
Agregace linkyCisco ether-Channel (Static Trunk)
IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol)
Up to8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
Spanning Tree Protocol (STP)STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol)
RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN)
Loopback detection
MulticastIGMP Snooping V1/V2/V3
Multicast VLAN Registration (MVR)
VLANIEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow ControlIEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
Quality of Service (QoS)8 priority queues
Strict priority (SP), Weighted Round Robin(WRR),
SP+WRR CoS policies
Traffic-policing policies
DHCPDHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
ZabezpečeníIEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
Access Control List(ACL)
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
SprávaConsole/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3,
SSH v1/v2
OstatníPort mirroring
flow mirroring
LLDP(Link Layer Discovery Protocol)
DLDP (Device Link Detection Protocol)
Egress and Ingress Bandwidth Control

Ostatní

OsvědčeníFCC, CE
ProstředíProvozní teplota: 0 °C ~ 40 °C
Skladovací teplota: -40 °C ~ 70 °C
Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
Provozní vlhkost: 5%~90% nekondenzující
Balení1 * PE6310H
1 * napájecí kabel
1 * RS232 Console kabel
2 * Rack držák a armatura
1 * Rychlý průvodce instalací

Datasheet

Netis PE6310H Datasheet V1.02014-8-222,15 MB